Zapisz się na darmowy kurs SEO

7 solidnych lekcji, które nauczą Cię podstaw pozycjonowania strony internetowej.
Poznasz fundamenty SEO, które pozwolą Ci zwiększyć widoczność strony i poprawić jej pozycje.

Thanks for joining my newsletter.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
19/8/2022
/
SEO

Przyjazny adres url - jak powinien wyglądać?

Przyjazne adresy URL powinny być krótkie, czytelne i odpowiadające zawartości podstrony, a dodatkowo odpowiednio zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania.

19/8/2022
/
SEO

Jak włączyć indeksację w WordPress

Aby strona internetowa była widoczna w wyszukiwarce musimy umożliwić jej indeksację. Dzięki temu robot Google (i nie tylko), który będzie się po niej poruszał zaindeksuje ją i będzie ona widoczna w wynikach wyszukiwania Google.

19/8/2022
/
SEO

Jak stworzyć mapę strony

Mapa strony pomaga robotom indeksującym w bardziej precyzyjny sposób analizować naszą witrynę, dzięki czemu przyśpieszamy jej indeksację w wyszukiwarkach. Czym jest mapa strony i jak ją stworzyć?

19/8/2022
/
SEO

Specjalista SEO - kto to i na czym polega jego praca?

Pozycjoner stron internetowych, czyli specjalista SEO to zawód bardzo trudny, wymagający dużej wiedzy, umiejętności oraz szerokich kompetencji. Samodzielny specjalista SEO musi szukać samodzielnie klientów, więc to zawód dla osób odważnych, kreatywnych i komunikatywnych.

19/8/2022
/
SEO

Jak znaleźć dobrego pozycjonera

Chcąc zaistnieć ze swoją stroną internetową trzeba będzie zadbać o jej właściwe promowanie. W dobie dużej konkurencji może się okazać, że promowanie strony internetowej nie będzie łatwym zadaniem. Pozycjonowanie to sprawa kluczowa, gdy chce się na rynku zaistnieć. Samodzielna realizacja takich działań promocyjnych będzie jednak trudna do przeprowadzenia, by osiągnąć zadowalające efekty. Dlatego pozycjonując stronę warto sięgnąć po usługi podmiotów specjalizujących się w tego typu działaniach. Jak więc wybrać dobrego freelancera SEO, na co zwrócić uwagę, czym powinien charakteryzować się dobry pozycjoner.

19/8/2022
/
SEO

Typy copywriterów z którymi warto współpracować

Zamawianie treści w internecie na naszą stronę internetową, bloga czy fanpage jest bardzo popularnym posunięciem. Przeważnie robimy to gdyż nie mamy samodzielnie czasu na ich tworzenie lub nie mamy talentu pisarskiego, a prowadzimy miejsce marki w sieci. Często jednak nie wiemy, jakiego copywritera wybrać, a wyboru dokonujemy nieco po omacku. W tym tekście prezentuję kilka typów copywriterów oferujących swoje usługi i podpowiadam kiedy warto wybrać konkretnego z nich.