Zapisz się na darmowy kurs SEO

7 solidnych lekcji, które nauczą Cię podstaw pozycjonowania strony internetowej.
Poznasz fundamenty SEO, które pozwolą Ci zwiększyć widoczność strony i poprawić jej pozycje.

Thanks for joining my newsletter.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
19/8/2022
/
SEO

Jak sprawdzić ruch na stronie

Istnieje wiele sposobów sprawdzania ruchu na stronie internetowej. Można skorzystać z Google Analytics i Google Search Console - bezpłatnych usług, które dostarczą szczegółowych statystyk dotyczących ruchu na stronie internetowej.

19/8/2022
/
SEO

Pozycjonowanie za efekt - wady

Pozycjonowanie za efekt to bardzo kontrowersyjna umowa na podstawie której właściciele witryn mogą zamawiać usługę pozycjonowania. Jej kontrowersyjność wiąże się głównie z wieloma wadami jakie posiada ten niegdyś najpopularniejszy typ pozycjonowania, który dziś sprawdza się jedynie w małej ilości przypadków. Jakie zatem wady posiada pozycjonowanie za efekt? W tym tekście przedstawiamy je, a także proponujemy alternatywę w formie pozycjonowania hybrydowego jeśli nie chcemy pozycjonować strony abonamentowo, gdyż zależy nam na konkretnym efekcie.

19/8/2022
/
SEO

Jak dobrze pozycjonować stronę na WordPress? Poradnik dla początkującego

Każda strona wymaga pozycjonowania i seo. Jednak te postawione na Wordpressie mają ułatwione zadanie – wspiera je mnóstwo wtyczek i gotowych rozwiązań, które pomagają w podniesieniu pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania. Jak dobrze pozycjonować stronę na Wordpress od początku do końca? Zapoznaj się z moim poradnikiem SEO dla początkującego.

19/8/2022
/
SEO

Jak usunąć szkodliwe linki z Google?

Szkodliwe backlinki pochodzą z witryn o wątpliwym prestiżu, zazwyczaj związanych z oszukańczymi praktykami i spamem, niezwiązanych z tematyką danej witryny. Zidentyfikowanie ich za pomocą Google Search Console i narzędzi SEO jest najlepszym sposobem na zweryfikowanie ich negatywnego wpływu i przystąpienie do ich usunięcia poprzez kontakt z webmasterem lub użycie narzędzia Disavow.

19/8/2022
/
SEO

Rodzaje umów o pozycjonowanie

Pozycjonowanie strony internetowej to bardzo skomplikowany proces, który wymaga podjęcia od nas wielu kluczowych decyzji. Jedną z nich jest rodzaj umowy o pozycjonowanie, na podstawie której zwiążemy się z daną firmą lub freelancerem. Do wyboru mamy trzy główne typy takie jak pozycjonowanie hybrydowe, abonamentowe i za efekt. W tym tekście opisuje je wszystkie, a także podpowiadam, jak działają i jakie mają plusy, aby móc świadomie wybrać odpowiedni typ.

19/8/2022
/
SEO

Jak prowadzić firmowego bloga

Prowadzenie bloga firmowego może przynieść marce wiele profitów — od tych wizerunkowych po wymierne korzyści związane ze zwiększeniem sprzedaży. Nie jest to jednak proste zadanie. Wymaga ono poświęcenia czasu, uwagi, a także odrobiny kreatywności i znajomości digital marketingu. W tym tekście podpowiadam jak prowadzić bloga firmowego i o jakie elementy warto zadbać.